Od 1 sierpnia zawiesiliśmy działalność. Planowany powrót - 1 stycznia 2018r. Nastąpił czas na duża modernizację naszej działalności. Wrócimy z nowymi kuframi, stelażami oraz akcesoriami. 
Od 1 sierpnia zawiesiliśmy działalność. Planowany powrót - 1 stycznia 2018r. Nastąpił czas na duża modernizację naszej działalności. Wrócimy z nowymi kuframi, stelażami oraz akcesoriami. 
zadaj pytanie

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami dzwoniąc na
660 678 344 lub napisz na expeditioncases@gmail.com

Możesz również skorzystać z naszego okienka pytań

wyszukiwanie

Kufry boczne - Expedition

Kufry boczne Expedition 42l szare WYPRAWOWE

CENA: 1499 PLN
NA ZAMÓWIENIE
Materiał blacha aluminiowa o grubości 2mm
Technologia połączenie spawania i nitowania
Lakier lakier poliestrowy, strukturalny
Uszczelka nabijana, gumowa
Kufry Expedition cases to solidna, ręcznie robiona, sprawdzona w różnych ekspedycjach konstrukcja, która w połączeniu z oryginalnym designem tworzą razem produkt wysokiej klasy. Wszystkie krawędzie są ścięte, co znacząco poprawia aerodynamikę, zmniejsza spalanie, ryzyko urazów oraz zapewnia dodatkową sztywność. Kufry tworzone przez pasjonatów jazdy enduro. Dzięki dużej ilości giętych i spawanych krawędzi uzyskano trudną do podrobienia wytrzymałość.
Kufry expedition cases to unikalny design, dopracowana konstrukcja, świetna jakość, duża liczba dodatków, nowe możliwości stworzenia wyprawowego zestawu według własnych potrzeb, jeszcze większa wytrzymałość i wciąż najniższa cena.
W podstawowej wersji każdy kufer wyposażony jest w łatwo demontowalne dopasowane do szerokości uchwyty do przenoszenia po zdjęciu których uzyskuje się dostęp do bagażnika na pokrywce. Akcesoryjnie można doposażyć kufry w wewnętrzne torby, kanister na olej lub paliwo, uchwyt na butelki, czy nawet wewnętrzna przegrodę narzędziową. Dzięki posiadanym sporym możliwością produkcyjnym możemy praktycznie dowolnie zmodyfikować konstrukcje - wycięcia na tłumik, 2 zamki zamiast zawiasów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.