wyszukiwanie zaawansowane
» O firmie

Kontakt:

O firmie


Od 2013 roku zajmujemy się ręczną produkcją akcesoriów motocyklowych takich jak: kufry aluminiowe, stelaże, gmole, osłony pod silnik itp. Podejmujemy się projektów nietypowych. Od lat w oparciu o opinie naszych klientów stale powiększamy i ulepszamy asortyment. Kiedy powstawał pierwszy komplet kufrów nikt z nas nie zakładał, że będziemy kontynuować ich produkcję. Dzięki licznym sygnałom wysyłanym przez klientów którzy testowali nasze wyroby w tym i w wyprawach dookoła świata, udało nam się stworzyć kufry, które nie są kolejną kopią znanych marek, powielaną przez rzeszę fanów motoryzacji. Stworzyliśmy pełnowartościowy produkt spełniający wszystkie wymagania podróżnicze. Połączyliśmy nowe materiały oraz zaprojektowaliśmy unikalny design dzięki któremu twój motocykl zawsze będzie wyglądał świetnie.  Na nasze wyroby dajemy 12 miesięczną gwarancję obejmującą każdy element. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zapraszamy tym samym do kontaktu pod numerem tel: 660 678 344 lub drogą email: expeditioncases@gmail.com

Nasza siedziba mieści się w północnej części Łodzi. Nie posiadamy sklepu stacjonarnego więc w celu umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

FIRMA NIE JEST PŁATNIKIEM PODATKU VAT.


 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl