Zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się z ofertą dotyczącą nowych modułowych kufrów aluminiowych widocznych w dziale KUFRY BOCZNE oraz KUFRY CENTRALNE <kliknij Przygotowaliśmy również bogatą ofertę zawierającą propozycje kompleksowego wyposażenia motocykla. Widoczna jest w dziale GOTOWE ZESTAWY <kliknij
Nowe uniwersalne i praktyczne NARZĘDZIÓWKI <kliknij Możliwość montażu po wewnętrznej stronie ramki stelaża lub bezpośrednio pod kufrem.
Statyczne STOJAKI <kliknij pod motocykl cross  
zadaj pytanie

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami dzwoniąc na
660 678 344 lub napisz na expeditioncases@gmail.com

Możesz również skorzystać z naszego okienka pytań

wyszukiwanie

Bizon Expedition to wyprawowe kufry aluminiowe, dedykowane do motocykli typu enduro. Autorskie połączenie technologii spawania i nitowania przekłada się bezpośrednio na niską wagę, oraz sprawdza się w najtrudniejszym terenie. Ich wytrzymałość potrafi zaskoczyć nawet wytrawnych podróżników. Charakterystyczny opływowy kształt poprawia aerodynamikę, zmniejsza spalanie, ryzyko urazów oraz zapewnia dodatkową sztywność. Kufry są odporne na najmocniejszy deszcz oraz chwilowe zanurzenie w wodzie. Konstrukcja stworzona w taki sposób, żeby pokrywka dodatkowo nie pozwalała na poprzeczne odgięcia korpusu przy uderzeniach.

W przypadku pytań lub zamówień proszę o kontakt przez skorzystanie z formularza "zadaj pytanie" lub dzwoniąc na numer tel. 660 678 344.