wyszukiwanie zaawansowane
» Zasady wysyłki

Kontakt:

Zasady wysyłki

Zakupiony towar w momencie zaksięgowanej wpłaty będącej potwierdzeniem zamówienia zostaję zapakowany w tekturowe pudło i zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. Wszelkie ślady świadczące o możliwości uszkodzenia towarów powinny być zgłaszane u kuriera w momencie odbioru paczki. Tylko sporządzona na piśmie gwaranacja z dostawcą przesyłki jest pewnym sposobem wymiany towaru i/lub zwrotu pieniędzy.

Towary zostają wysłane w czasie określonym na karcie produktu w momencie zakupu. Jeżeli termin ulega zmianie, klient zostanie o tym poinformowany drogą email oraz telefonicznie.

Istnieje możliwość opóźnienia przesyłki, lub dostarczenia w konkretny dzień po wcześniejszym uzgodnieniu.

Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu

Przesyłki zagraniczne są wyceniane indywidualnie i widniejące na stronie www.expeditioncases.pl ceny nie mają do nich zastosowania.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt droga email pod adres: expeditioncases@gmail.pl ; korzystając z formularza kontaktowego widocznego na głównej stronie sklepu lub telefonicznie pod numer widoczny w kolumnie "kontakt"

Szczegółowe informacje dotyczące dostawy są widoczne w regulaminie pod punktem V:

V. Dostawa

5.1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

5.2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską. Koszty dostawy widoczne są w przypisanych do produktów kartach. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

5.3. Termin realizacji dostawy wynosi od 3 do 14 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

5.4. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.expeditioncases.pl oraz po-brać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl