wyszukiwanie zaawansowane
» O firmie

Kontakt:

O firmie 

Od 2013 roku zajmujemy się ręczną produkcją akcesoriów motocyklowych. Nie boimy się eksperymentować z różnymi technologiami łącząc ze sobą takie materiały jak kompozyty, stal oraz metale kolorowe. Naszym głównym produktem są wyprawowe kufry aluminiowe dedykowane do jazdy w najtrudniejszych warunkach. Wszędzie tam, gdzie nie ma szybkiego dostępu do serwisów. Co roku wprowadzamy pewne zmiany, które testowane są przez naszych klientów podczas wypraw na całym świecie. Słuchając ich rad staramy się opracować złoty środek na najlepsze możliwe zestawy - kompromis pomiędzy niezawodnością, masą oraz oczywiście ceną. Na nasze wyroby dajemy 24 miesięczną gwarancję obejmującą każdy element. Nie boimy się nowych wyzwań. Realizujemy projekty nietypowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zapraszamy tym samym do kontaktu pod numerem tel: 660 678 344 lub drogą email: expeditioncases@gmail.com
 

FIRMA NIE JEST PŁATNIKIEM PODATKU VAT.
 

Nasza siedziba mieści się w północnej części Łodzi. Nie posiadamy sklepu stacjonarnego więc w celu umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.
 

 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl