Strona główna » Płatności
Kontakt:
  • NIP: 7262620279

  • E-mail:expeditioncases@gmail.com
  • Telefon660-678-344
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Płatności

Rodzaj i wysokość płatności za towar oraz wysyłkę widoczny jest na kartach poszczególnych produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od rozmiaru oraz ciężaru zakupionych towarów. Zamówienia przechodzą w stan realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty lub zaliczki. Dane do przelewu pojawiają się w momencie zakupu towarów na karcie informacyjnej oraz zostają wysłane drogą email.  

Szczegółowe informacje dotyczące płatności są widoczne w regulaminie w punkcie VI:

VI. Ceny i metody płatności

6.1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT (z wyróżnieniem wysokości stawki), cła oraz wszelkie inne składniki.

6.2. Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

a) przelewem na numer konta bankowego 86 2490 0005 0000 4000 3885 3007

VII. Uprawnienie do odstąpienia od umowy

7.1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres zwrotny.

7.2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

7.3. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

  • towarów o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą - projekty nietypowe nie będące w stałej sprzedaży widocznej w zawartości sklepu.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu